Charles Sjöholm litografier

Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖHOLM, Charles (född 1933): (2) Motiv från Stockholm, signerad C. Sjöholm, 344/360 samt 209/360, färglitografi, bildyta 47x63 cm

164971

2013-01-04