Karl Abel olja

Karl Abel olja
Karl Abel olja
Karl Abel olja
Karl Abel olja

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ABEL, Karl (född 1891): Kajplats - Stockholm, signerad Karl Abel, olja på pannå, 32x39 cm

164974

2013-01-04