Erland Cullberg oljemålning
2013-01-18
164981
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 159x128 cm
Färgbortfall