Lars Fuhre litografi

Lars Fuhre litografi
Lars Fuhre litografi
Lars Fuhre litografi
Lars Fuhre litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FUHRE, Lars (samtida): "This is not", signerad och numrerad Lars Fuhre 6/50, litografi, bladstorlek 70x49,5 cm

165002

2013-01-04