G Otmar oljemålning

G Otmar oljemålning
G Otmar oljemålning
G Otmar oljemålning
G Otmar oljemålning
G Otmar oljemålning
G Otmar oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

OTMAR, G (1900-tal): Kurtis i trädgården, signerad G Otmar, olja på duk, 53x66 cm

Duklagning

165009

2013-01-04