Clement Gontier oljemålning

Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning
Clement Gontier oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GONTIER, Clément (1876-1918): Stilleben med kattungar, signerad C Gontier, olja på duk, 53x64 cm

Duklagningar, dukslitage längs ram

165010

2013-01-07