Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GONTIER, Clément (1876-1918): Stilleben med kattungar, signerad C Gontier, olja på duk, 53x64 cm
Duklagningar, dukslitage längs ram
165010
2013-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här