Byråer Nordiska Kompaniet

Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet
Byråer Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅER, 1 par, alm, stämpelmärkta NK, höjd 74, 95x46 cm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Bruksslitage, nycklar saknas

165025

2013-01-27