Karmstol Nordiska Kompaniet

Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet
Karmstol Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, alm och björk, skyltmärkt NK verkstäder
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

165027

2013-01-27