Armlänsstol och pall

Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall
Armlänsstol och pall

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMLÄNSSTOL, bok, etikettmärkt Duxello, PALL, alm
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Slitage

165030

2013-01-27