Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
PIOTR PETROVICH FEDOROVICH SOKOLOV (1821-1899): Jägare med sina Borzoi hundar, signerad och daterad med initial -83, akvarell, 38x29,5 cm
165040
2013-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här