Piotr Petrovich Fedorovich Sokolov akvarell

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

PIOTR PETROVICH FEDOROVICH SOKOLOV (1821-1899): Jägare med sina Borzoi hundar, signerad och daterad med initial -83, akvarell, 38x29,5 cm

165040

2013-01-15