Roland Svensson litografi
2013-01-04
165042
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad Roland S, 312/350, färglitografi, 26x22 cm