Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad Roland S, 312/350, färglitografi, 26x22 cm

165042

2013-01-04