Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LACHS, Charles Georg (1879-1972): Träd, signerad och daterad Lachs -07, olja på duk, 43x31 cm
165044
2013-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här