Charles Georg Lachs olja

Charles Georg Lachs olja
Charles Georg Lachs olja
Charles Georg Lachs olja
Charles Georg Lachs olja

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

LACHS, Charles Georg (1879-1972): Träd, signerad och daterad Lachs -07, olja på duk, 43x31 cm

165044

2013-01-07