KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad KA Pehrson, 265/385, färglitografi, 58x39 cm (bladstorlek 75x55 cm)

hanteringsveck och blyertstreck

165052

2013-01-07