Maria Ginzburg akvarell

Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GINZBURG, Maria (f.1955): Vinterbild med hus och sjö, signerad M. Ginzburg 2003, 55x74 cm

165053

2013-01-04