Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurer, signerad Lindström 77/120, färglitografi, 74x53,5 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
165057
2013-01-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner