Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurer, signerad Lindström 77/120, färglitografi, 74x53,5 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

165057

2013-01-07