John Nyström oljemålning

John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning
John Nyström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NYSTRÖM, John (1888-1945): Stockholmsmotiv, signerad och daterad John Nyström 1938, olja på duk, 36x45 cm

165073

2013-01-08