Roca Fuster blandteknik
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FUSTER, Roca (Spanien 1942-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Roca Fuster 1970, blandteknik, 46x31 cm
Kuntoraportti
165079
Päivämäärä:
2013-01-07