Kristina Assarson oljemålning

Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASSARSON, Kristina ( samtida): Blomasterportalen, signerad Kristina, olja på pannå, 60x50 cm

165082

2013-01-04