Karl Axel Pehrson litografi
2013-01-09
165089
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor och djur, signerad KA Pehrson, 48/385, färglitografi, bildyta 38x46 cm, bladstorlek 52x60 cm