Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor och djur, signerad KA Pehrson, 48/385, färglitografi, bildyta 38x46 cm, bladstorlek 52x60 cm
165089
2013-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här