Göran Brunius akvarell

Göran Brunius akvarell
Göran Brunius akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Sidensvansar", signerad Göran Brunius, akvarell, 65x47 cm, oramad

Vågigt papper

165090

2013-01-08