Lennart Sand litografier

Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAND, Lennart (född 1946): (3) Fåglar, signerade o daterade Lennart Sand, pt samt 73/190, färglitografi, 35x50 resp 20x25 cm, oramade

165092

2013-01-08