Lennart Sand litografier

Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier
Lennart Sand litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAND, Lennart (född 1946): (3) Hare och fåglar, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 52x61, 63x46 samt en fågelbild med innermått 34x50 cm

165094

2013-01-11