John Nyström olja
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NYSTRÖM, John (1888-1945): Motiv från Sandhamn, signerad och daterad John Nyström 1920, olja på duk uppfodrad på pannå, 59x80 cm
Kuntoraportti
165099
Päivämäärä:
2013-01-08