John Nyström olja

John Nyström olja
John Nyström olja
John Nyström olja
John Nyström olja

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NYSTRÖM, John (1888-1945): Motiv från Sandhamn, signerad och daterad John Nyström 1920, olja på duk uppfodrad på pannå, 59x80 cm

Kuntoraportti

165099

Päivämäärä:

2013-01-08