Fat tenn Justelius

Fat tenn Justelius
Fat tenn Justelius
Fat tenn Justelius
Fat tenn Justelius

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Nicolaus Justelius (1784-1819) Eksiö 1802, diameter 30 cm

Smärre bucklor

165105

2013-01-04