Chadwell Smith oljemålning

Chadwell Smith oljemålning
Chadwell Smith oljemålning
Chadwell Smith oljemålning
Chadwell Smith oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SMITH, Chadwell (1900-tal): Segelsällskap, signerad Chadwell Smith, olja på pannå, ca 44x32 cm

Lös passepartout

165116

2013-01-04