Handspegel silver Gustaf Folcker

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDSPEGEL, silver, Karl Johan, stämplad Gustaf Folcker Stockholm 1836, längd 17 cm

Glas med skador

165122

2013-01-04