Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANDSPEGEL, silver, Karl Johan, stämplad Gustaf Folcker Stockholm 1836, längd 17 cm
Glas med skador
165122
2013-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här