Göran Brunius oljemålning

Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNIUS, Göran (1911-2006): "Höst i sticklingeskogen", monogramsignerad GB, 1988, olja på duk, 65x92 cm

Reva i duk

165165

2013-01-08