Bertil Öhlund oljemålning
2013-01-07
165167
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖHLUND, Bertil (född 1923): "Över Riddarholmen", signerad Bertil Öhlund, datering atergo 1971, olja på duk, 47x55 cm