Axel Fridell torrnålsetsning

Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): Höstackar Sussex, torrnål, Sussex 1927, signerad A. Fridell, II/II état, I. 19x25,1 cm S. 26x31 cm, LITTERATUR: Asplund 251, Haskel 279

165175

2013-01-08