Karl Tirén oljemålning

Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TIRÉN, Karl (1869-1955): Norrländskt landskap, signerad och daterad K Tirén 1907, olja på duk, 78x113 cm (rammått 106x142 cm)

Ramskador

165179

2013-01-08