Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TIRÉN, Karl (1869-1955): Norrländskt landskap, signerad och daterad K Tirén 1907, olja på duk, 78x113 cm (rammått 106x142 cm)
Ramskador
165179
2013-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här