Karmstolar Karl Johan-stil

Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil
Karmstolar Karl Johan-stil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSROLAR, 1 par, Karl Johan-stil, mahogny

Lagning, smärre ytskador

165189

2013-01-07