Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Blidösund med utsikt mot Nationalmuseum", 1981, signerad R. Ljunggren,195/360, färglitografi, 35x52 cm

165195

2013-01-26