Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Salems kyrka", 1972, signerad R.Ljunggren 91/350, färglitografi, 30x44 cm

165215

2013-01-26