Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Augustikväll, Trosa", 1968, signerad R. Ljunggren 242/250, färglitografi, 32x42 cm
165219
2013-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här