Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Över isen", 1959 resp "Vinterdag i Trosa", 1955, signerade R. Ljunggren 181/260, PT, färglitografier 29,5x51 resp 24,5x34 cm

165228

2013-01-26