Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Gustav VI Adolf", 1972, signerad R Ljunggren samt Gustav Adolf, 51/350, färglitografi, 44,5x35 cm

165229

2013-01-26