Leo Holmgren skulptur

Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur
Leo Holmgren skulptur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLMGREN Leo (1904-1990): Kvinnlig akt,
signerad och daterad Leo Holmgren 1930, terrakotta, höjd 47,5 cm.

165234

2013-01-11