Andre Lanskoy färglitografi
2013-01-08
165237
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, XXXII/L, färglitografi, 68x44 cm