Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Utsikt över Kastellholmen - Stockholm, signerad och daterad E. Wahlqvist 1885, olja på duk, 41x61 cm

Skador, lagningar, krackelerad, smärre färgbortfall

165260

2013-01-09