Ernfried Wahlqvist oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Utsikt över Kastellholmen - Stockholm, signerad och daterad E. Wahlqvist 1885, olja på duk, 41x61 cm
Skador, lagningar, krackelerad, smärre färgbortfall
165260
2013-01-09