Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modellstudie, signerad Ulf Gripenholm, EA, färglitografi, 33x41 cm

165264

2013-01-08