Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modellstudie, signerad Ulf Gripenholm, EA, färglitografi, 33x41 cm
165264
2013-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här