Bo Örn färglitografi

Bo Örn färglitografi
Bo Örn färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÖRN, Bo (född 1949): Komposition, signerad och numrerad Bo Örn HC 3/29, färglitografi, 41x33 cm

165268

2013-01-08