Cecilia Sikström färgserigrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): Marlene, signerad och numrerad Cecilia Sikström 108/180, serigrafi, 57x56 cm

165269

2013-01-09