Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LORENTZEN, Ida (född 1951): "Hamlet´s Kronberg", signerad och daterad Ida Lorentzen 05, 120/120, litografi, 60x50 cm
165279
2013-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här