Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, med träställ och trälock, koppar, höjd ca 20
Skador på lock och ställ, skålen med smärre bucklor
165298
2013-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här