Skål i koppar

Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar
Skål i koppar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, med träställ och trälock, koppar, höjd ca 20

Skador på lock och ställ, skålen med smärre bucklor

165298

2013-01-09