Kard

Kard
Kard
Kard
Kard

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARD, sannolikt Indien, 1900-tal, fäste med gjutna kavelplattor, besatt med glasstenar, textilklädd balja med 2 förgyllda och graverade beslag, längd 40,5 cm

Skador på fästet, en kavelplatta något lös

165299

2013-01-24