Kombinationsvapen
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HIRSCHFÄNGARE med monterad flintlåspistol, klinga med förgylld och graverad dekor, parerplåt med jaktscen, kavelplattor av polerad sten, balja i fiskskinn med 2 graverad beslag, längd 77 cm
Kompletterad, smärre skador
165312
2013-01-24